Пробіотичні культури - це живі мікроорганізми, які мають корисний вплив на здоров'я організму, особливо на його кишкову флору. Ці культури зазвичай включають різні штами бактерій, такі як Lactobacillus, Bifidobacterium, і Streptococcus, які вважаються корисними для підтримки здоров'я кишечнику та загального здоров'я. Пробіотичні культури можуть бути використані як добавки до їжі або напоїв або входити до складу певних продуктів харчування, таких як йогурти, кефір, ферментовані молочні напої, квасолі, а також деякі види сиру. Вони сприяють збереженню балансу мікрофлори в кишечнику, підвищенню імунітету, зменшенню запальних процесів, покращенню травлення та іншим корисним функціям. Пробіотики стали популярними як додатки до харчування, особливо серед тих, хто прагне підтримувати здоров'я кишечнику та загального здоров'я. Вони можуть бути корисними в різних ситуаціях, таких як вживання антибіотиків, розлади шлунково-кишкового тракту, алергії та імунні реакції, хронічні захворювання та багато іншого. Докладніше: https://pamir-service.com.ua/cultures/p … i-kultury/