Счастливы вместе.

Объявление

Люди, не дадим форуму погибнуть, заригимся, тем более все главные роли кроме Ромы Букина свободны, если зарегитесь и пожелаете перииминоваться в главного героя обращайтесь ;)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Счастливы вместе. » Магазины. » Підкажіть як робити якісні фотки на мобільний?


Підкажіть як робити якісні фотки на мобільний?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Завжди захоплювався фотографією, але не маю професійної камери. Останнім часом почав замислюватися, чи можливо створювати справді якісні фотографії за допомогою мобільного телефону? Чи є якісь техніки або методи, які дозволяють досягти високої якості знімків, використовуючи лише смартфон? Мене цікавить все: від основних принципів композиції знімку до специфічних налаштувань камери на телефоні. Буду вдячний за будь-які поради або рекомендації курсів, де можна навчитися створювати якісні фотографії за допомогою мобільного.

0

2

Розумію твоє прагнення робити якісні фотографії на мобільний, адже сам колись стояв перед таким завданням. Сьогодні смартфони оснащені досить потужними камерами, які здатні конкурувати з професійними фотоапаратами за певних умов. Щоб дізнатися, як максимально використовувати потенціал мобільної фотографії, я вирішив звернутися до онлайн фотошколи Зелений квадрат  https://green4.photo/uk/mobphoto/ вони пропонують спеціалізовані курси, присвячені мистецтву мобільної фотографії, де детально розбираються основи композиції, техніки освітлення, використання різноманітних мобільних додатків для обробки знімків та багато іншого.

0


Вы здесь » Счастливы вместе. » Магазины. » Підкажіть як робити якісні фотки на мобільний?