Счастливы вместе.

Объявление

Люди, не дадим форуму погибнуть, заригимся, тем более все главные роли кроме Ромы Букина свободны, если зарегитесь и пожелаете перииминоваться в главного героя обращайтесь ;)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Счастливы вместе. » Самые интересные новости. » Хочу попрацювати над створенням свого сайту


Хочу попрацювати над створенням свого сайту

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Привіт усім. У мене є хоббі, яким я хочу поділитися з іншими і, можливо, в майбутньому попробувати брати замовлення і на цьому заробляти гроші. Я створюю красиві і оригінальні прикраси з бісера. Хочу зараз створити сайт, де і виставляти на загальний показ фото своїх робіт. А з чого саме почати, як сайт зробити?

0

2

Починати вам слід з вибору хмарного провайдера і звернення до представників компанії. Продумайте доменне ім'я сайту і зареєструєте його. А тоді можна уже приступатидо конструктора створення сторінки сайту.

0

3

Краще, звичайно, як на мене. звернутися до спеціаліста по створенню сайту. Але, знайте, що такі фахівці свої послуги оцінюють не дешево. Ви також самостійно створити сайт за інструкціями і зразками зможете, але це займе трохи більше часу. На рахунок вибору хмарного провайдера, звернутися ви можете водну із відомих компаній, де дуже легко вам вийде зареєструвати домен в зоні .ua тут https://rx-name.ua/domains/tld/ua

0


Вы здесь » Счастливы вместе. » Самые интересные новости. » Хочу попрацювати над створенням свого сайту